Participants by organization
RoboCup Junior Soccer Lightweight:
Foto | Bid | Robots | Organization | Participants | Status | |
---|---|---|---|---|---|---|
BID-19349 Ruthless |
Ruthless-F, Ruthless-S |
OGBOU "Tomskiy fiziko tehnicheskiy licey" Tomskaya obl., g. Tomsk |
Kosachenko Sergey Viktorovich, Semyonov Semyon Aleksandrovich, Mostipan German Sergeevich |
Participated | ||
BID-20420 Evil Empire Roboto Team |
forward1, goalkeeper |
CMIT Policent g. Moskva |
Kondratev Yaroslav Aleksandrovich, Zhuk Roman Yurevich, Kudryavcev Konstantin Andreevich |
Participated | ||
BID-20447 enigma |
assaulter, defender |
OGBOU "Tomskiy fiziko tehnicheskiy licey" Tomskaya obl., g. Tomsk |
Kosachenko Sergey Viktorovich, Vinnichenko Ivan Semenovich, Hammatov Nikita Antonovich |
Participated | ||
BID-20494 Robofusion |
Zashchitnik, Driver Uber 5 |
SGTU im. Gagarina Yu.A. Saratovskaya obl., g. Saratov |
Zhuravlev Aleksandr Nikolaevich, Shashatkin Anton Dmitrievich, Bryk Artyom Vasilevich |
Participated | ||
BID-20710 Neon |
Neon 1, Neon 2 |
GBOU Prezidentskiy FML no239 g. Sankt-Peterburg |
Romanko Pavel Nikolaevich, Dmitriev Vladimir Alekseevich, Knyazhickiy Roman Vladimirovich, Volkov Mihail Sergeevich, Saskov Lev Kirillovich |
Participated | ||
BID-20754 BelKom |
Leonard_2.0, Platon_2.0 |
Detskiy tehnopark "BelRobot" Belgorodskaya obl., g. Belgorod |
Davydov Roman Vyacheslavovich, Litvin Mark Borisovich, Beleda Vladislav Valentinovich |
Participated | ||
BID-20989 Gimnaziya no 49 |
Robot Futbolist, Robot Futbolist 2 |
— |
Diev Aleksey Viktorovich, Tokarev Sergey Aleksandrovich, Evdokimov Andrey Vladimirovich |
Not participated | ||
BID-21151 FESB Soccer |
Modric, Rakitic |
Hrvatski roboticki savez Zagreb |
Jagnjic Toni, Gudelj Darijan, Sladojevic Alan, Zekic Pasko, Nikolic Antonio |
Participated | ||
BID-21453 Fail Team |
Fail Team vratar, Fail Team napadayushchiy |
Liga Robotov g. Novosibirsk Novosibirskaya obl., g. Novosibirsk |
Fomenko Aleksandr Vladimirovich, Orehov Ivan Sergeevich, Shevchuk Roman Maksimovich |
Not participated | ||
BID-21536 Breakout |
BREAKOUT1, BREAKOUT2 |
— |
Kadykova Nataliya, Semenov Kirill Petrovich, Galkin Ivan Andreevich |
Participated | ||
BID-21644 RoboMatrix |
Sanya, Sasha |
OOO "Matrica" Krasnodarskiy kray, g. Krasnodar |
Lovcov Evgeniy Gennadevich, Dvoreckiy Aleksandr Vladimirovich, Romanov Aleksandr Andreevich |
Participated | ||
BID-21734 EGOL |
BIBA, BOBA |
GAOU "Licey Innopolis" Resp Tatarstan, Verhneuslonskiy r-n, g. Innopolis |
Usmanov Danil Rustemovich, Vlasov Egor Vladimirovich, Makarov Vadim Dmitrievich |
Participated | ||
BID-21961 MeHa10 |
Mozya_copy_copy_copy, Vasya_copy |
MOU "SOSh no10 im. V.P. Polyanichko" Chelyabinskaya obl., g. Magnitogorsk |
Lavrova Kseniya Aleksandrovna, Yakimovich Gleb Andreevich, Yulin Artem Andreevich |
Participated |