logo
Participants by organization



Narrow Line Follower:




EPS-3630 : Финал

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
БПЛ2 БПЛ2 38181 Rykov Dmitriy Sergeevich,
Finik Alla Valerevna,
Rykova Mariya Dmitrievna,
Rykova Darya Dmitrievna
Participated
Kraftwerk Kraftwerk 38182 Klub tehnicheskogo tvorchestva "pinMode" Минск Yorsh Aleksandr Mihaylovich,
Aleksandrovich Pavel Aleksandrovich,
Rahmanko Timur Aleksandrovich
Participated
Black Dragon Black Dragon 38183 Klub tehnicheskogo tvorchestva "pinMode" Минск Voloshko Igor Leonidovich,
Yorsh Andrey Aleksandrovich
Participated
Vortex-1 Vortex-1 38184 Klub tehnicheskogo tvorchestva "pinMode" Минск Yorsh Aleksandr Mihaylovich,
Lobach Dmitriy Vladimirovich,
Deshkevich Evgeniy Sergevich
Participated
STEMBRIDGE STEMBRIDGE 38185 Klub tehnicheskogo tvorchestva "pinMode" Минск ChUO "Srednyaya shkola Stembridzh" г. Минск Yorsh Aleksandr Mihaylovich,
Gushchin Ilya Aleksandrovich
Participated
Crazy Bull Crazy Bull 38186 Klub informacionnyh tehnologiy IT_CLUB Минск Nemogay Aleksey Olegovich,
Eliseev Danila Ivanovich,
Krivosheev Timur
Participated
Чикагский Кот Чикагский Кот 38187 Klub informacionnyh tehnologiy IT_CLUB Минск Nemogay Aleksey Olegovich,
Sakov Maksim Dmitrievich
Participated
LF-3 LF-3 38188 GBOU ShKOLA no37 г. Москва Chernov Aleksandr Grigorevich,
Iftinka Ivan,
Podlesnyh Dmitriy
Participated
Турбо тостер Турбо тостер 38189 MAOU "LICEY GORODA TROICKA" г. Москва, г. Троицк Nikonov Vladislav Romanovich,
Antonov Sergey Aleksandrovich
Participated
Blade runner Blade runner 38190 Klub tehnicheskogo tvorchestva "pinMode" Минск Voloshko Igor Leonidovich,
Baranov Kondrat Egorovich
Participated
Огнемет_IT_CLUB Огнемет_IT_CLUB 38191 Klub informacionnyh tehnologiy IT_CLUB Минск Nemogay Aleksey Olegovich,
Strochuk Andrey Viktorovich
Participated
Ardbot Ardbot 38192 OAO "RZhD" г. Москва Sergeev Aleksandr Yurevich,
Fomin Evgeniy Andreevich
Participated
LF-1 LF-1 38193 GBOU ShKOLA no37 г. Москва Chernov Aleksandr Grigorevich,
Minaev Daniil
Participated
TimArt TimArt 38194 Liga Robotov g. Novosibirsk Новосибирская обл., г. Новосибирск Timirov Nail Petrovich,
Timirov Timur Nailevich,
Timirov Artur Nailevich
Participated
LF-2 LF-2 38195 GBOU ShKOLA no37 г. Москва Chernov Aleksandr Grigorevich,
Fedorov Daniil
Participated
micro:Blitz2 micro:Blitz2 38196 Klub tehnicheskogo tvorchestva "pinMode" Минск Voloshko Igor Leonidovich,
Kuharchuk Roman Viktorovich,
Karkockiy Maksim
Participated
МаГа МаГа 38197 MOU - SOSh POS. ChAYKOVSKOGO Московская обл., Клинский р-н, г. Клин Mihaylov Maksim Konstantinovich,
Manukyan Gagik Armanovich
Not participated
micro:Blitz1 micro:Blitz1 38198 Klub tehnicheskogo tvorchestva "pinMode" Минск Yorsh Aleksandr Mihaylovich,
Ersh Matvey Aleksandrovich,
Sytko Vladimir Konstantinovich
Participated
Шумахер-2020 Шумахер-2020 38199 OOO "Layt Inform" Самарская обл., г. Тольятти Kaprov Oleg Vitalevich,
Timin Aleksandr Sergeevich
Participated
Морфиус Морфиус 38200 OOO "AKADEMIYa" Самарская обл., г. Тольятти MBU "Shkola no10" Самарская обл., г. Тольятти Popov Andrey Nikolaevich,
Glazunov Matvey Aleksandrovich,
Chuprov Aleksey Igorevich
Participated
Phantom Phantom 38201 MAOU "LICEY GORODA TROICKA" г. Москва, г. Троицк Nikonov Vladislav Romanovich,
Dubienko Varvara Aleksandrovna
Participated
Evrika Evrika 38202 GBNOU Akademiya Cifrovyh Tehnologiy г. Санкт-Петербург Koroleva Tatyana Nikolaevna,
Prohorevich Ivan Borisovich
Not participated
Школа 112 - до связи Школа 112 - до связи 38203 MBOUSOSh no112 Новосибирская обл., г. Новосибирск Troyak Olesya Sergeevna,
Belokozova Darya Aleksandrovna,
Trofimov Aleksandr Sergeevich
Not participated
Ф 3/4 Ф 3/4 38204 OOO "AKADEMIYa" Самарская обл., г. Тольятти MBU "Licey no76 imeni V.N.Polyakova" Самарская обл., г. Тольятти Popov Andrey Nikolaevich,
Danilov Nikita Vladimirovich,
Bayramov Ruslan Eduardovich
Participated
ЖЕЛЕЗЯКА ЖЕЛЕЗЯКА 38205 OOO "AKADEMIYa" Самарская обл., г. Тольятти Popov Andrey Nikolaevich,
Vorobyov Viktor Vladimirovich
Participated
Стрела Стрела 38206 OOO "ASU Servis Pro" Краснодарский край, г. Краснодар Bychkov Konstantin Vasilevich,
Dolgiy Denis,
Svistak Vladimir Andreevich
Participated
Ячмень Ячмень 38207 MBUDO "Stanciya yunyh tehnikov" g. Volgodonska Ростовская обл., г. Волгодонск Bilchenko Aleksandr Konstantinovich,
Novikov Artyom Dmitrievich
Participated
Sushka-1 Sushka-1 38208 Klub tehnicheskogo tvorchestva "pinMode" Минск Voloshko Igor Leonidovich,
Suhorukov Mihail Arturovich
Participated
Robot_Be4er_V_Xaty Robot_Be4er_V_Xaty 38209 MBUDO "Stanciya yunyh tehnikov" g. Volgodonska Ростовская обл., г. Волгодонск Bilchenko Aleksandr Konstantinovich,
Stadnik Dmitriy Andreevich,
Pozdnyakov Vyacheslav Sergeevich
Participated
Линия робот Линия робот 38210 MBUDO "Stanciya yunyh tehnikov" g. Volgodonska Ростовская обл., г. Волгодонск Bilchenko Aleksandr Konstantinovich,
Cherepanov Mark Romanovich
Participated