logo
Participants by organization




Line Follower:




EPS-1109 : Основной

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
Ночная Фурия V. BEAM Ночная Фурия V. BEAM 12760 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Hartanen Aleksandr Vyacheslavovich,
Poskryakov Artyom Ilich
Participated
Аллегро Аллегро 12762 AOU Fizmat Licey no5 Московская обл., г. Долгопрудный Petrenko Eduard Ottovich,
Petrenko Mariya Eduardovna
Participated
Крутоботы Pegas 12831 Farshatov Vladimir Nikolaevich,
Farshatov Andrey Vladimirovich
Participated
BlackLine BlackLine 12894 MBOU Licey no73 Пензенская обл., г. Пенза Peganov Stanislav Yurevich,
Kireeva Tatyana
Participated
PSLR4 PSLR4 12907 Egorov Sergey,
Egorov Aleksandr
Participated
SWARM-2 SWARM-2 12968 Zvezdin Sergey Vladimirovich,
Zvezdin Vladimir Sergeevich,
Klimenko Ivan Sergeevich
Participated
Гермес-5 Гермес-5 12979 GoodLancer.com Московская обл., г. Долгопрудный Nefedov Vyacheslav Vladimirovich,
Nefedov Maksim Vyacheslavovich
Participated
FURIOUS FURIOUS 12996 GAOU DPO VO <> Владимирская обл., г. Владимир Korshunov Andrey Ivanovich,
Nesterov Ilya Andreevich
Participated
РандомV2.0 РандомV2.0 13024 GBOU VO MO "TEHNOLOGIChESKIY UNIVERSITET" Московская обл., г. Королев Oboymov Anton Sergeevich,
Davydov Aleksey Konstantinovich,
Efimov Artem Sergeevich
Participated
Аллегро-2 Аллегро-2 13026 AOU Fizmat Licey no5 Московская обл., г. Долгопрудный Petrenko Eduard Ottovich,
Grishin Yuriy Dmitrievich
Participated
Кин-Дза-Дза Кин-Дза-Дза 13053 FGBOU VPO "Kubanskiy gosudarstvennyy universitet" Краснодарский край, г. Краснодар Puzanovskiy Kirill Vyacheslavovich,
Lyashenko Andrey Andreevich
Participated
БПЛ1 БПЛ1 13064 Finik Alla Valerevna,
Rykov Dmitriy Sergeevich,
Rykova Mariya Dmitrievna
Participated
Extreme 33 Extreme 33 13320 GAOU DPO VO <> Владимирская обл., г. Владимир Korshunov Andrey Ivanovich,
Yunusov Rustam Kobilovich
Participated
Hackspase runner Hackspase runner 13324 KGU Dom shkolnikov no3 Алматы Manoshkin Vladimir Viktorovich,
Grigorev Aleksey Evgenevich,
Grigorev Alan Alekseevich,
Anuar Askarovich Almatov,
Almatov Omar Askarovich
Participated
Победители по жизни Победители по жизни 13482 MBOU Shkola no88 "Novinskaya" Нижегородская обл., Богородский р-н, п Новинки Epifanov Nikolay Aleksandrovich,
Gucu Vasiliy Alekseevich,
Semenova Aleksandra Sergeevna
Participated
VIRNET VIRNET 13599 Klishin Dmitriy,
Klishin Nikita Dmitrievich,
Klishin Semen
Participated
Turbo BEAM Turbo BEAM 13748 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Hartanen Aleksandr Vyacheslavovich,
Ponomarenko Oleg
Participated
maksNEO maksNEO 13764 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Hartanen Aleksandr Vyacheslavovich,
Suhovey Maksim Eduardovich
Participated
Nervus Nervus 13872 Gubernskiy licey Пензенская обл., г. Пенза Karpunina Anna Sergeevna,
Borisova Sofya Romanovna,
Ampleev Daniil Olegovich
Participated
Финей Финей 13895 GoodLancer.com Московская обл., г. Долгопрудный Nefedov Vyacheslav Vladimirovich,
Nefedov Aleksandr Vyacheslavovich
Participated
Бэймакс Бэймакс 13910 MOU - Gimnaziya no2 g.Ramenskoe Московская обл., Раменский р-н, г. Раменское AO "AVIEL" Московская обл., Раменский р-н, г. Раменское Baranova Nadezhda Sergeevna,
Lutfulin Rafik Maulavievich,
Lutfulin Daniyal Rafikovich
Participated
ArmBot2 ArmBot2 13989 GBOU DO RK <> Респ Крым, г. Симферополь Stryy Vasiliy Vyacheslavovich,
Malay Daniil Vasilevich
Participated
Бам Бам 14041 GBOU SOSh no255 г. Санкт-Петербург Yarmolinskiy Leonid Markovich,
Yarmolinskaya Marita Vonbenovna,
Krylov Kirill Evgenevich
Participated
New Quick New Quick 14045 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Romanko Pavel Nikolaevich,
Eganov Vladimir Sergeevich,
Fedor Smirnov Maksimovich
Participated
Травоядные239 Травоядные239 14079 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Romanko Pavel Nikolaevich,
Volodkin Andrey Viktorovich
Participated
Vyatka Robotics Vyatka Robotics 14188 FGBOU VO <> Кировская обл., г. Киров Aleksandrov Andrey Sergeevich,
Kompanec Evgeniy Yurevich
Participated
Р-1 Р-1 14192 FGBOU VO <> Кировская обл., г. Киров Aleksandrov Andrey Sergeevich,
Grigorash Elena Viktorovna
Participated
BeamSharp BeamSharp 14200 Russkaya shkola g. Pafos (filial Posolskoy shkoly v g. Nikosiya) Paphos Dubovchuk Sergey Vladimirovich,
Dubovchuk Darina Sergeevna
Participated
Ubiquiti Networks Ubiquiti Networks 14211 SPBGUT г. Санкт-Петербург Uss Vladimir Stanislavovich,
Blohin Nikolay Anatolevich
Participated
FLASHER FLASHER 14241 FGBOU VPO "Kubanskiy gosudarstvennyy universitet" Краснодарский край, г. Краснодар Puzanovskiy Kirill Vyacheslavovich,
Dolgolenko Saveliy Aleksandrovich
Participated
Печенька Печенька 14288 GBUDOPO "Centr razvitiya tvorchestva detey i yunoshestva" Пензенская обл., г. Пенза Polzunov Kirill Sergeevich,
Mazavin Andrey Sergeevich
Participated
Молния McQueen Молния McQueen 14339 MBOU Shkola no88 "Novinskaya" Нижегородская обл., Богородский р-н, п Новинки Epifanov Nikolay Aleksandrovich,
Polyakova Nadezhda Dmitrievna,
Fedoseeva Elena Aleksandrovna
Participated
NO_PROGRAM NO_PROGRAM 14359 Kovaleva Svetlana Sergeevna,
Hartanen Aleksandr Vyacheslavovich
Participated
Изгой-1 Изгой-1 14395 MBOU Shkola no88 "Novinskaya" Нижегородская обл., Богородский р-н, п Новинки Epifanov Nikolay Aleksandrovich,
Markin Aleksandr Aleksandrovich,
Palash Daniil Sergeevich,
Kolpakov Vyacheslav Olegovich
Participated
Grinder Grinder 14396 NP "RPC" Самарская обл., г. Самара Boranbaev Marat Sergeevich,
Moshkov Mihail Mihaylovich
Participated
ArmBot3 ArmBot3 14485 GBOU DO RK <> Респ Крым, г. Симферополь Stryy Vasiliy Vyacheslavovich,
Vasilenko Evgeniy Dmitrievich
Participated
BEAM1 BEAM1 14513 ChOUDOD "Shkola informatiki "VEKTOR++" Нижегородская обл., г. Саров Leybova Tatyana Mihaylovna,
Vasilkina Sofiya Pavlovna
Participated
Ясон-4 Ясон-4 14546 GoodLancer.com Московская обл., г. Долгопрудный Nefedov Vyacheslav Vladimirovich,
Nefedov Ivan Vyacheslavovich
Participated
БЫСТРИК БЫСТРИК 14695 Sfera znaniy Челябинская обл., г. Челябинск Granatov Mihail Georgievich,
Yulik Vladimir Maksimovich
Participated
ML2-BO ML2-BO 14701 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Romanko Pavel Nikolaevich,
Shishkin Aleksandr Dmitreevich
Participated
Hезнайка Hезнайка 14720 Sfera znaniy Челябинская обл., г. Челябинск Granatov Mihail Georgievich,
Popov Valeriy Igorevich
Participated
Метеорит2 Метеорит2 14724 CMIT "Yunye Kulibiny" Респ Мордовия, г. Саранск Dubrovin Evgeniy,
Kirov Konstantin Denisovich,
Pisarev Kirill
Participated
КАПИТОШКА КАПИТОШКА 14736 Sfera znaniy Челябинская обл., г. Челябинск Granatov Mihail Georgievich,
Serebrennikov Aleksandr Vadimovich
Participated