logo




The Journey: High



EPS-3632 : Финал

Place Bid name Robots ID Try  1 Try  2 Best Try Organization Team (participants)
1 Sobol Sobol 38259 400
1:44.00
280
5:00.00
400
1:44.00
MAOU SOSh no4 Russian Federation , Тюменская обл., Ялуторовский р-н, г. Ялуторовск Kadochnikov Sergey Ivanovich,
Kachanov Sergey Aleksandrovich,
Shamarin Kirill Aleksandrovich
2 Shkola 112-BOMBANATE Shkola 112-BOMBANATE 38260 395
1:36.15
235
5:00.00
395
1:36.15
MBOUSOSh no112 Russian Federation , Новосибирская обл., г. Новосибирск Troyak Olesya Sergeevna,
Belokozova Anna Aleksandrovna,
Cherepanov Bogdan Vitalevich
3 Tavda-Robot Tavda-Robot 38263 160
4:30.00
300
3:51.10
300
3:51.10
MAOU DO CTR i GO <> Russian Federation , обл. Свердловская, Тавда Город Spasov Andrey Mihaylovich,
Smirnov Artem,
Ovchinnikov Aleksandr Maksimovich
4 BT-1 BT-1 38264 195
5:00.00
190
5:00.00
195
5:00.00
GBOU ShKOLA no37 Russian Federation , г. Москва Chernov Aleksandr Grigorevich,
Sagitov Bagdat
5 FromUranus FromUranus 38266 120
5:00.00
165
5:00.00
165
5:00.00
MAOU "Licey no176" Russian Federation , Новосибирская обл., г. Новосибирск Ryaskina Svetlana Sergeevna,
Mayer Kirill Evgenevich,
Zimarev Arseniy Aleksandrovich
6 Avantyuristy Avantyuristy 38297 160
5:00.00
40
5:00.00
160
5:00.00
MOU "Gimnaziya" g. Kirishi Russian Federation , Ленинградская обл., Киришский р-н, г. Кириши Klub robototehniki RoboMars Russian Federation , Ленинградская обл., Киришский р-н, г. Кириши Shchekoldin Sergey Sergeevich,
Pechorin Maksim Vladimirovich,
Egorov Stepan Egorovich
7 Solianka Solianka 38262 80
5:00.00
90
3:30.00
90
3:30.00
MBUDO "Stanciya yunyh tehnikov" g. Volgodonska Russian Federation , Ростовская обл., г. Волгодонск Bilchenko Aleksandr Konstantinovich,
Kaliberda Maksim Evgenevich,
Parhomenko Ilya Pavlovich
8 Koleso XD Koleso XD 38268 85
5:00.00
50
5:00.00
85
5:00.00
GBU DO CD(Yu)TT "Start+" Nevskogo rayona Sankt-Peterburga Russian Federation , г. Санкт-Петербург Dmitriev Sergey Sergeevich,
Bolotov Ivan Igorevich,
Popov Daniil
9 Terminator Terminator 38267 30
5:00.00
65
4:20.00
65
4:20.00
GBU DO CD(Yu)TT "Start+" Nevskogo rayona Sankt-Peterburga Russian Federation , г. Санкт-Петербург Dmitriev Sergey Sergeevich,
Magomedov Pahrutdin Hizrievich,
Bolotov Ivan Igorevich
10 Striker Striker 38269 50
5:00.00
60
5:00.00
60
5:00.00
MBUDO "Stanciya yunyh tehnikov" g. Volgodonska Russian Federation , Ростовская обл., г. Волгодонск Bilchenko Aleksandr Konstantinovich,
Basenko Ivan Evgenevich
11 RoboMars RoboMars 38295 60
5:00.00
40
5:00.00
60
5:00.00
Klub robototehniki RoboMars Russian Federation , Ленинградская обл., Киришский р-н, г. Кириши Shchekoldin Sergey Sergeevich,
Goncharov Artem Dmitrievich,
Komissarov Egor Evgenevich
12 Shnyuk Shnyuk 38265 10
5:00.00
40
4:40.00
40
4:40.00
GBU DO CD(Yu)TT "Start+" Nevskogo rayona Sankt-Peterburga Russian Federation , г. Санкт-Петербург Dmitriev Sergey Sergeevich,
Tyshkovec Arkadiy Evgenevich,
Zhmak Nikita Ivanovich
13 CC++ CC++ 38296 0
5:00.00
40
5:00.00
40
5:00.00
Klub robototehniki RoboMars Russian Federation , Ленинградская обл., Киришский р-н, г. Кириши Shchekoldin Sergey Sergeevich,
Vorobev Ilya Aleksandrovich,
Fochenkov Semyon Andreevich