logo
Participants by organization




Narrow Line Follower: Educational Sets:




EPS-979 : Основной

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
Перун Перун 10512 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Aleksandrovich,
Markov Mihail Denisovich,
Popov Dmitriy Andreevich
Participated
Gybronium Gybronium 10521 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Aleksandrovich,
Egorkin Kirill Sergeevich
Participated
Патимейкер Патимейкер 10527 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Aleksandrovich,
Naumov Arseniy Alekseevich
Participated
Хаски Хаски 10541 MBOU "Licey no17" Архангельская обл., г. Северодвинск Repin Vladislav Yurevich,
Repin Arseniy Vladislavovich,
Surov Semyon Olegovich
Participated
Акула Акула 10542 MBOU "Licey no17" Архангельская обл., г. Северодвинск Repin Vladislav Yurevich,
Kirilenko Anna Aleksandrovna,
Kirilenko Elisey Andreevich,
Zhuravlev Maksim Nikolaevich
Participated
Легозавры Легозавры 10566 MAUDO DDT g. Baltiyska Калининградская обл., Балтийский р-н, г. Балтийск Petrushenko Olga Vladimirovna,
Bedke Anastasiya,
Severov Artemiy
Participated
5 деталек 5 деталек 10567 MAUDO DDT g. Baltiyska Калининградская обл., Балтийский р-н, г. Балтийск Petrushenko Olga Vladimirovna,
Belyaev Egor,
Balashov Oleg
Participated
Тайфун Тайфун 10603 OOO "RoboKoD" Свердловская обл., г. Екатеринбург Melnikova Natalya Vasilevna,
Melnikov Andrey Vladimirovich,
Martyanov Andrey Dmitrievich,
Morozov Aleksandr Dmitrievich
Participated
Фантом Фантом 10684 OChU MG IC Skolkovo г. Москва Syomochkin Aleksey Viktorovich,
Supryatkin Aleksey Olegovich,
Kosolobov Vadim Sergeevich
Participated
Зорро Зорро 10737 NRBOO "Zabota" Нижегородская обл., г. Нижний Новгород Maklaeva Elizaveta Valerevna,
Simonov Ivan Alekseevich,
Turukalov Vladimir,
Davydov Georgiy Aleksandrovich
Participated
Vecsus Vecsus 10779 Robokub Краснодарский край, г. Краснодар Sarzhan Sergey Sergeevich,
Pavlenko Artem Nikolaevich
Participated
BlackLine BlackLine 10780 Robokub Краснодарский край, г. Краснодар Sarzhan Sergey Sergeevich,
Bragin Bogdan Olegovich,
Shishka Vladislav Evgenevich,
Pinchuk Nikolay Aleksandrovich
Participated
Чебер Пуз Чебер Пуз 10802 MBOU SOSh no27 Респ Удмуртская, г. Ижевск Shirobokov Aleksandr Valentinovich,
Petrov Danil Vladimirovich,
Pirozhkov Ilya Andreevich
Participated
Валенок Валенок 10804 MBOU SOSh no27 Респ Удмуртская, г. Ижевск Shirobokov Aleksandr Valentinovich,
Firstov Yuriy Vladimirovich,
Kazancev Nikita Dmitrievich
Participated
Пионер Пионер 10805 MAUDO "DPSh im.N.K. Krupskoy g. Chelyabinska" Челябинская обл., г. Челябинск Kolomiec Pavel Sergeevich,
Serebrennikov Aleksandr Vadimovich,
Dokuchaev Anton Viktorovich
Participated
Леонардо Леонардо 10815 MBOU "SOSh no20" Архангельская обл., г. Северодвинск Romanova Elena Nikolaevna,
Barvinskaya Elena Vasilevna,
Semenov Maksim Ivanovich,
Krasnoshapka Viktor Antonovich
Participated
LineTrack LineTrack 10816 MOAU LInTeh no28 g. Kirova Кировская обл., г. Киров Dvinskih Mihail Mihaylovich,
Miklin Aleksey Aleksandrovich,
Romanov Vyacheslav Sergeevich,
Bushuev Platon Alekseevich
Participated
Vinner Vinner 10822 MOAU LInTeh no28 g. Kirova Кировская обл., г. Киров Dvinskih Mihail Mihaylovich,
Miklin Aleksey Aleksandrovich,
Zubarev Aleksey Igorevich,
Syutkin Denis Yurevich,
Elpashev Sergey Antonovich
Participated
2017 TAEM 2017 TAEM 10862 GBOU SOSh no2017 г. Москва Mustafin Sergey Vladimirovich,
Krivov Vasiliy Sergeevich
Participated
Линиус Линиус 10869 OOO "RusRobot Grupp" г. Москва Kuzmich Vasiliy Mihaylovich,
Ibraeva Olga Olegovna
Participated
Everest Everest 10879 GAOU DPO SO "Institut razvitiya obrazovaniya" Саратовская обл., г. Саратов Morev Aleksey Vladimirovich,
Voynilenko Nikolay Konstantinovich
Participated
Пингвин2 Пингвин2 10895 MAOU "Zemskaya gimnaziya" Московская обл., г. Балашиха Klimakov Vladimir Konstantinovich,
Yarchuk Daniil Konstantinovich,
Pavlov Gleb Eduardovich,
Strelchenko Aleksandr Vitalevich
Participated