logo
Participants by organization




Relay Race:




EPS-981 : Основной

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
Кот и Пёс Кот и Пёс 10540 MBOU "Licey no17" Архангельская обл., г. Северодвинск Repin Vladislav Yurevich,
Kirilenko Anna Aleksandrovna,
Parshev Aleksandr Anatolevich,
Repin Arseniy Vladislavovich,
Kirilenko Elisey Andreevich,
Zhuravlev Maksim Nikolaevich,
Surov Semyon Olegovich
Participated
НиПо НиПо 10560 MBOU licey "Tehniko-ekonomicheskiy" Краснодарский край, г. Новороссийск Tulina Natalya Viktorovna,
Stepanova Elena Evgenevna,
Stepanov Nikita Grigorevich,
Guryanova Polina Mihaylovna
Participated
Шторм на Сатурне Шторм на Сатурне 10597 OOO "RoboKoD" Свердловская обл., г. Екатеринбург Melnikova Natalya Vasilevna,
Melnikov Andrey Vladimirovich,
Chernakov Ivan Olegovich,
Fedoseev Ilya Sergeevich
Participated
Аякс Аякс 10598 OOO "RoboKoD" Свердловская обл., г. Екатеринбург Melnikova Natalya Vasilevna,
Melnikov Andrey Vladimirovich,
Egorov Nikita,
Onishchenko Maksim Aleksandrovich
Participated
DDTNN DDTNN 10613 MBU DO DDT im. V.P.Chkalova Нижегородская обл., г. Нижний Новгород Ermilov Andrey Eduardovich,
Volkova Tatyana Nikolaevna,
Valov Anton Dmitrievich,
Gerasimov Andrey Alekseevich
Participated
Nightmare Nightmare 10617 GBOU SOSh no495 г. Санкт-Петербург Sementinov Evgeniy Vladimirovich,
Gorbulya Danil Eduardovich
Participated
Тардис Тардис 10619 GBOU SOSh no495 г. Санкт-Петербург Sementinov Evgeniy Vladimirovich,
Papikyan Sergey Sedrakovich
Participated
RoboBots RoboBots 10662 MAU DO "Centr dopolnitelnogo obrazovaniya "Strategiya" Липецкая обл., г. Липецк Babkin Anton Albertovich,
Babkina Ekaterina Albertovna,
Larin Semyon Evgenevich
Participated
роботлет роботлет 10695 MAU DO CTT "Novaciya" Ивановская обл., г. Иваново Burabaev Malik Marlenovich,
Frolova Irina Nikolaevna,
Maksimov Gleb,
Sharabanov Kostya Dmitrievich
Participated
Ретромобиль Ретромобиль 10699 MBU DO "Stanciya Yunyh Tehnikov" g.Sochi Краснодарский край, г. Сочи Poluyan Elena Anatolevna,
Zhukov Ivan
Participated
Volzganka Volzganka 10711 NP "RPC" Самарская обл., г. Самара Mezencev Dmitriy Aleksandrovich,
Hitev Vyacheslav Valerevich,
Volkov Andrey Andreevich,
Azizov Mirat Elverovich,
Ivanov Dmitriy Andreevich
Participated
Астра Астра 10728 AO "AVIEL" Московская обл., Раменский р-н, г. Раменское Lutfulin Rafik Maulavievich,
Baranova Nadezhda Sergeevna,
Golubcov Nikita Alekseevich,
Elesin Vladislav Anatolevich,
Afonyushkin Egor Alekseevich
Participated
neYAN neYAN 10752 NOU - gimnaziya "Moskovskaya ekonomicheskaya shkola" г. Москва Titova Olga Olegovna,
Wang Zong-Yan,
Vasilkov Nikita Alekseevich
Participated
ЧукИгЕг ЧукИгЕг 10758 MBOU "Gumanitarno-yuridicheskiy licey no86" Респ Удмуртская, г. Ижевск Kologermanskaya Anna Nikolaevna,
Kologermanskiy Egor Ivanovich,
Elcov Igor Andreevich
Participated
Гонщики Гонщики 10776 Robokub Краснодарский край, г. Краснодар Sarzhan Sergey Sergeevich,
Guro Aleksey Nikolaevich,
Kozak Vsevolod Vladimirovich
Participated
Пудинг Пудинг 10832 MAOU "Licey no176" Новосибирская обл., г. Новосибирск Chigryay Andrey Vasilevich,
Kirienko Aleksandra Vladimirovna
Participated
Альфаробот Альфаробот 10878 ChOU "Horoshevskaya shkola" г. Москва Gornov Oleg Aleksandrovich,
Lazarev Gleb Igorevich,
Zhuk Nikita,
Moskvina Darya Denisovna,
Borisova Ekaterina Yurevna
Participated