logo
Participants by organization




Freestyle category (Elementary):




EPS-993 : Основной

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
АХРАО АХРАО 10550 MBUDO "Stanciya yunyh tehnikov" g. Volgodonska Ростовская обл., г. Волгодонск Bilchenko Aleksandr Konstantinovich,
Bilchenko Konstantin Dmitrievich,
Simakov Mihail Alekseevich
Participated
ЭкоОстановка ЭкоОстановка 10565 MAUDO DDT g. Baltiyska Калининградская обл., Балтийский р-н, г. Балтийск Petrushenko Olga Vladimirovna,
Ustimenko Viktoriya,
Petrushenko Gleb,
Ustimenko Vitaliy,
Kirpicheva Anna
Participated
«Космическая мусороперерабатывающая база». «Космическая мусороперерабатывающая база». 10568 GBOU gimnaziya no1595 г. Москва Pavlyuchenkova Marina Valentinovna,
Nikitin Artur Dzheyhunovich,
Chesnokov Leonid Alekseevich
Participated
Mars Roger EV3 Mars Roger EV3 10579 GBU DO DDYuT Vyborgskogo rayona Sankt-Peterburga г. Санкт-Петербург Kvartin Mihail Aleksandrovich,
Ovchinnikov Matvey Yurevich
Participated
Планетоходы строители Планетоходы строители 10582 GBU DO DDYuT Vyborgskogo rayona Sankt-Peterburga г. Санкт-Петербург Kvartin Mihail Aleksandrovich,
Barabanov Nikita Vladimirovich,
Rogovcev Rodion Alekseevich
Participated
Тренажёр глазомера Тренажёр глазомера 10589 Centr dopolnitelnogo obrazovaniya IPiPD UrGPU Свердловская обл., г. Екатеринбург Gushchin Leonid Olegovich,
Popov Vitaliy Sergeevich
Participated
Робот Поводырь Робот Поводырь 10638 MOU SOSh no51 Хабаровский край, г. Комсомольск-на-Амуре Andreeva Marina Yurevna,
Bykova Vladislava Denisovna
Participated
Герои Лукоморья Герои Лукоморья 10640 MOU SOSh no51 Хабаровский край, г. Комсомольск-на-Амуре Andreeva Marina Yurevna,
Ermishkina Olga Valerevna,
Ermishkina Violetta,
Karasyov Lev,
Dostov Vyacheslav,
Limarenko Veronika,
Zayceva Elizaveta,
Ermishkin Anatoliy,
Patrina Alesya
Participated
Робот Учитель Робот Учитель 10641 MOU SOSh no51 Хабаровский край, г. Комсомольск-на-Амуре Andreeva Marina Yurevna,
Shumilina Larisa Borisovna,
Puhov Mark,
Kadyrov Humoyinbek
Participated
Робот Чистюля Робот Чистюля 10642 MOU SOSh no51 Хабаровский край, г. Комсомольск-на-Амуре Andreeva Marina Yurevna,
Kuzin Leonid
Participated
Робот-библиотекарь Робот-библиотекарь 10674 Shkola-internat no7 OAO "RZhD" Волгоградская обл., г. Волгоград Ulchenko Ekaterina Nikolaevna,
Petrova Valeriya Aleksandrovna
Not participated
Робот сигнализация Робот сигнализация 10713 MBVSOU VSOSh no62 Свердловская обл., г. Лесной Stepanova Galina Nikanorovna,
Ozerec Daniil Maksimovich
Participated
Берег левый, берег правый Берег левый, берег правый 10741 MOU licey no1 Ярославская обл., Тутаевский р-н, г. Тутаев Andreeva Marina Anatolevna,
Smirnova Olga Vladimirovna,
Vahtanov Daniil Igorevich,
Krotikov Mihail Alekseevich
Participated
Голова работает Голова работает 10772 NOU CITO "Poznanie" Кировская обл., г. Киров Kataev Vadim Alekseevich,
Zabolotskih Irina Vladimirovna,
Polevoy Klim Maksimovich,
Zabolotskih Petr Aleksandrovich
Participated
Rex Rex 10863 Svirgunenko Olga Nikolaevna,
Svirgunenko Nikolay Tarasovich
Participated
Команда "Ученые экологи" Команда "Ученые экологи" 10867 AU UR "Regionalnyy centr informatizacii" RDT <> g. Izhevsk Респ Удмуртская, г. Ижевск Yanchurina Gulnara Dulfakarovna,
Glavatskih Vladislav Dmitrievich,
Kabakov Sergey Evgenevich,
Koshkin Yakov Sergeevich
Participated
Робокомплекс "Спасатели" Робокомплекс "Спасатели" 10890 GBOU SOSh no255 г. Санкт-Петербург Yarmolinskaya Marita Vonbenovna,
Yarmolinskiy Leonid Markovich,
Gavrilova Ekaterina Aleksandrovna,
Kovrov Evgeniy Vadimovich,
Petrenko Aleksandr,
Kuzmin Maksim Aleksandrovich
Participated