logo
Participants by organization




RTC Cup: Extremal 1.0:




EPS-999 : Основной

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
Викинг Викинг 10564 MAUDO DDT g. Baltiyska Калининградская обл., Балтийский р-н, г. Балтийск Petrushenko Olga Vladimirovna,
Bedke Vladislav,
Petrushenko Arina
Participated
Ровер Ровер 10574 CNII RTK г. Санкт-Петербург Turovskaya Marina Alekseevna,
Alekseev Maksim Valerevich,
Vorobev Viktor Vladimirovich
Participated
Marvin Marvin 10575 CNII RTK г. Санкт-Петербург Turovskaya Marina Alekseevna,
Alekseev Maksim Valerevich,
Kirakosyan David Valerievich
Participated
RostovRobot RostovRobot 10588 FGBOU VO "Donskoy gosudarstvennyy tehnicheskiy universitet" Ростовская обл., г. Ростов-на-Дону Ovsyannikov Aleksey Yurevich,
Nikolaev Aleksandr Andreevich,
Tkachenko Sergey Mihaylovich
Not participated
Amicus Amicus 10657 FGBOU VPO "Kubanskiy gosudarstvennyy universitet" Краснодарский край, г. Краснодар Puzanovskiy Kirill Vyacheslavovich,
Ponetaeva Elena Gennadevna
Participated
John Cena John Cena 10685 OChU MG IC Skolkovo г. Москва Syomochkin Aleksey Viktorovich,
Efimov Daniil Albertovich,
Knysh Vitaliy Olegovich
Participated
Легион Легион 10703 MBU DO "Stanciya Yunyh Tehnikov" g.Sochi Краснодарский край, г. Сочи Poluyan Elena Anatolevna,
Cheredinov Yuriy,
Simonov Maksim,
Troyanskiy Konstantin
Participated
Jumbo Jumbo 10739 GBOU shkola no555 "Belogore" г. Санкт-Петербург Nikiforova Tatyana Anatolevna,
Dupak Aleksandr Andreevich,
Dupak Nikolay Andreevich
Participated
Кровавая отвертка Кровавая отвертка 10748 Samarskiy universitet Самарская обл., г. Самара Panova Vera Alekseevna,
Mezencev Dmitriy Aleksandrovich,
Shishkanova Yuliya Andreevna,
Dubovickih Vladimir Alekseevich,
Smirnov Artem Borisovich
Participated
Те двое Те двое 10810 AOU Fizmat Licey no5 Московская обл., г. Долгопрудный Petrenko Aleksey Eduardovich,
Shumeev Denis
Participated
Недотанк Недотанк 10811 AOU Fizmat Licey no5 Московская обл., г. Долгопрудный Petrenko Aleksey Eduardovich,
Shumeev Denis
Participated
Upper Upper 10825 Gorodskaya kompyuternaya shkola pri MAOU "GIMNAZIYa "EVRIKA" Новгородская обл., г. Великий Новгород Ivanov Andrey Nikolaevich,
Andreev Andrey Alekseevich
Participated
Кадет следопыт Кадет следопыт 10846 FGKOU "Sankt-Peterburgskiy kadetskiy voennyy korpus MO RF" г. Санкт-Петербург Bityunikov Vitaliy Dmitrievich,
Kozlov Andrey Vladimirovich,
Lazarenko Fedor Vyacheslavovich,
Egorov Artyom Leonidovich
Participated
Mark4 Mark4 10901 GBU DO DDT "NA 9-OY LINII" г. Санкт-Петербург Samugin Mihail Aleksandrovich,
Prokopchuk Sergey Yurevich
Participated