logo
Participants by organization




RTC Cup: Seeker 2.0:




EPS-998 : Основной

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
RTK flash RTK flash 10507 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Aleksandrovich,
Egorkin Kirill Sergeevich
Participated
Гусь Вбашнюзаберусь Гусь Вбашнюзаберусь 10576 CNII RTK г. Санкт-Петербург Turovskaya Marina Alekseevna,
Merzlyakova Yuliya Igorevna
Participated
АПП 1.0. АПП 1.0. 10580 GBU DO DDYuT Vyborgskogo rayona Sankt-Peterburga г. Санкт-Петербург Kvartin Mihail Aleksandrovich,
Orehov Aleksey Mihaylovich
Participated
"Комендант" "Комендант" 10644 Kondratenko Igor Evgenevich,
Kondratenko Fedor Igorevich
Participated
Patriot Patriot 10655 FGBOU VPO "Kubanskiy gosudarstvennyy universitet" Краснодарский край, г. Краснодар Puzanovskiy Kirill Vyacheslavovich,
Gudakov Anton Pavlovich
Participated
Nuclear Nuclear 10656 FGBOU VPO "Kubanskiy gosudarstvennyy universitet" Краснодарский край, г. Краснодар Puzanovskiy Kirill Vyacheslavovich,
Didenko Konstantin Aleksandrovich
Participated
Гироскоп Гироскоп 10676 MOU SOSh no1 g. Priozersk Ленинградская обл., Приозерский р-н, г. Приозерск Barkalov Artyom Sergeevich,
Vasilev Vladimir Sergeevich
Not participated
КАРЛ-5 КАРЛ-5 10706 GAOU DPO VO <> Владимирская обл., г. Владимир Ponomarev Valentin Gennadevich,
Ponomarev Artemiy Valentinovich,
Markov Igor Sergeevich
Participated
Раптор Раптор 10718 MAOU DO CIT g. Tosno Ленинградская обл., Тосненский р-н, г. Тосно Klyukin Vyacheslav Vyacheslavovich,
Tashbaev Vadim Vladimirovich,
Kelesh Aleksandr Mihaylovich
Participated
РОБИ РОБИ 10719 GBU DO DDT "Preobrazhenskiy" г. Санкт-Петербург Kovaleva Svetlana Sergeevna,
Stenin Ivan Sergeevich
Participated
proBot proBot 10738 GBOU shkola no555 "Belogore" г. Санкт-Петербург Nikiforova Tatyana Anatolevna,
Dupak Aleksandr Andreevich,
Dupak Nikolay Andreevich
Participated
Lume Lume 10763 MOU "Licey no1" Респ Карелия, г. Петрозаводск Surovcova Tatyana Gennadevna,
Ivanov Dmitriy Aleksandrovich,
Ivanova Anna Dmitrevna,
Ivanova Sofya Dmitrevna,
Ivanov Luka Dmitrievich
Participated
СуперБот СуперБот 10765 GBOU SOSh no305 г. Санкт-Петербург Syroveckaya Oksana Vadimovna,
Volodin Yaroslav Olegovich
Participated
244-Шостакович 244-Шостакович 10773 GBOU Licey no244 г. Санкт-Петербург Skomorohov Aleksandr Nikolaevich,
Galkin Ivan Yurevich,
Ovcharov Sergey Dmitrievich,
Sladkov Mihail Yurevich,
Boryshnev Arseniy Markovich,
Bendik Vadim Sergeevich
Participated
RS2 RS2 10787 GBU DO Centr detsko-yunosheskogo tehnicheskogo tvorchestva i informacionnyh tehnologiy г. Санкт-Петербург, г. Пушкин Kozlovskiy Konstantin Nikolaevich,
Rytov Aleksey Maksimovich,
Orehov Ruslan Vyacheslavovich
Participated
SD SD 10818 MOAU LInTeh no28 g. Kirova Кировская обл., г. Киров Dvinskih Mihail Mihaylovich,
Miklin Aleksey Aleksandrovich,
Syutkin Denis Yurevich,
Elpashev Sergey Antonovich
Participated
Трекер Трекер 10838 GBOU NOSh no300 г. Санкт-Петербург Golubeva Viktoriya Vladimirovna,
Latyshev Vladimir Filippovich
Participated
Кадет ИРМ Кадет ИРМ 10844 FGKOU "Sankt-Peterburgskiy kadetskiy voennyy korpus MO RF" г. Санкт-Петербург Bityunikov Vitaliy Dmitrievich,
Kozlov Andrey Vladimirovich,
Serbin Dmitriy Dmitrievich
Participated
Unicorn Unicorn 10848 GBOU Shkola no1466 imeni Nadezhdy Rushevoy г. Москва Tolkacheva Olga Grigorevna,
Sokolova Kseniya Sergeevna
Participated
AWEdition AWEdition 10849 GBOU Shkola no1466 imeni Nadezhdy Rushevoy г. Москва Tolkacheva Olga Grigorevna,
Nikolich Aleksandr Draganovich
Participated
Bagetto Bagetto 10868 OOO "RusRobot Grupp" г. Москва Kuzmich Vasiliy Mihaylovich,
Legonkov Aleksey Sergeevich,
Lishchenko Gleb Vladimirovich
Participated
Pajero Expedition Pajero Expedition 10870 OOO "RusRobot Grupp" г. Москва Kuzmich Vasiliy Mihaylovich,
Litvinenko Oleg Dmitrievich
Participated
РТК-2 РТК-2 10881 FGKOU SPb SVU MO RF г. Санкт-Петербург Shtaryov Viktor Vladimirovich,
Pastuhov Evgeniy Aleksandrovich,
Karpus Artem Ivanovich
Participated
Неудержимый Неудержимый 10883 GBOU gimnaziya no524 г. Санкт-Петербург Kutuzova Galina Nikolaevna,
Volkov Mihail Sergeevich,
Papikyan Sergey Sedrakovich,
Kutuzov Ilarion Pavlovich
Participated
Горопроходец Горопроходец 10884 Filippovskiy Vitaliy Aleksandrovich,
Viktorov Boris Viktorovich
Participated
Кирпич Саурона v3.0 Кирпич Саурона v3.0 10885 GBOU SOSh no255 г. Санкт-Петербург Yarmolinskaya Marita Vonbenovna,
Yarmolinskiy Leonid Markovich,
Yarmolinskiy Arseniy Markovich
Not participated
King Kong King Kong 10900 GBU DO DT "Izmaylovskiy" г. Санкт-Петербург Nesterov Vladimir Viktorovich,
Repin Kuzma Maksimovich
Participated
YUPI YUPI 10902 Sinicyna Elena,
Sinicyna Arina Dmitrievna
Participated
EcoTech EcoTech 10905 GBOU FML no366 г. Санкт-Петербург Ahmethozina Alfiya Tagizovna,
Sviridov Andrey Alekseevich,
Sviridov Igor Alekseevich
Participated