logo
Participants by organization




The Journey (Junior):




EPS-1002 : Основной

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
бегунок бегунок 10525 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Aleksandrovich,
Rafalskaya Anastasiya Vladimirovna,
Yavruyan Matvey Andreevich
Participated
tank 007 tank 007 10528 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Aleksandrovich,
Ilin Nikita Aleksandrovich
Participated
Чебурек Чебурек 10531 GBOU Prezidentskiy FML no239 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Aleksandrovich,
Rafalskaya Anastasiya Vladimirovna,
Nikolaev Vsevolod Yurevich,
Morozov Dmitriy Konstantinovich
Participated
ФТК-Гром ФТК-Гром 10547 MBUDO "Stanciya yunyh tehnikov" g. Volgodonska Ростовская обл., г. Волгодонск Bilchenko Aleksandr Konstantinovich,
Parhomenko Ilya Pavlovich
Participated
Бажовский Бажовский 10578 MAOU Licey no88 Свердловская обл., г. Екатеринбург Pecherskih Sergey Aleksandrovich,
Pecherskih Aleksandr Sergeevich
Not participated
Flash Flash 10599 OOO "RoboKoD" Свердловская обл., г. Екатеринбург Melnikova Natalya Vasilevna,
Nekrasov Denis Sergeevich,
Vyaznikov Anton Evgenevich
Participated
Тесла Тесла 10600 OOO "RoboKoD" Свердловская обл., г. Екатеринбург Melnikova Natalya Vasilevna,
Ismagilov Leon Aydarovich,
Moos Aleksey Nikolaevich,
Largin Makar Maksimovich
Participated
Звезда Звезда 10634 GBU CDYuTT Kolpinskogo rayona г. Санкт-Петербург, г. Колпино Loginov Andrey Anatolevich,
Royko Ilya Igorevich,
Astalcova Snezhanna,
Minyuk Aleksandr Sergeevich,
Strilchuk Vladislav Vadimovich
Participated
Dima_novaciya Dima_novaciya 10696 MAU DO CTT "Novaciya" Ивановская обл., г. Иваново Burabaev Malik Marlenovich,
Frolova Irina Nikolaevna,
Ilin Dmitriy Alekseevich
Participated
Veronika_novaciya Veronika_novaciya 10697 MAU DO CTT "Novaciya" Ивановская обл., г. Иваново Burabaev Malik Marlenovich,
Frolova Irina Nikolaevna,
Gvozdeva Veronika Aleksandrovna
Participated
Stas_novaciya Stas_novaciya 10698 MAU DO CTT "Novaciya" Ивановская обл., г. Иваново Burabaev Malik Marlenovich,
Frolova Irina Nikolaevna,
Snagin Stanislav Maksimovich
Participated
Hello_robot Hello_robot 10710 NP "RPC" Самарская обл., г. Самара Mezencev Dmitriy Aleksandrovich,
Avdeeva Alika Yurevna,
Ledyaev Egor Valerevich
Participated
Усачи Усачи 10759 MBOU "Gumanitarno-yuridicheskiy licey no86" Респ Удмуртская, г. Ижевск Kologermanskaya Anna Nikolaevna,
Kologermanskiy Fedor Ivanovich,
Shahtarin Sergey Igorevich
Participated
Multi-FIGHTER-1 Multi-FIGHTER-1 10888 GBOU SOSh no255 г. Санкт-Петербург Yarmolinskaya Marita Vonbenovna,
Iofe Kirill Dmitrievich,
Gavrilova Ekaterina Aleksandrovna
Participated
Multi-FIGHTER-2 Multi-FIGHTER-2 10889 GBOU SOSh no255 г. Санкт-Петербург Yarmolinskaya Marita Vonbenovna,
Nikitin Aleksey Andreevich
Participated