logo
Participants by organization




Corridor Rally:




EPS-992 : Основной

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
ДШБ ДШБ 10557 GBU DO "Molodezhnyy Tvorcheskiy Forum kitezh Plyus" г. Санкт-Петербург Titova Natalya Viktorovna,
Mihaylov Viktor Sergeevich,
Anuhin Vladimir Kirillovich
Participated
Боец Боец 10628 MBOU "Gimnaziya no53" Пензенская обл., г. Пенза Alenin Mihail Pavlovich,
Alenin Artem Mihaylovich,
Vilkin Timofey Vladislavovich
Participated
RUSH RUSH 10652 FGBOU VPO "Kubanskiy gosudarstvennyy universitet" Краснодарский край, г. Краснодар Puzanovskiy Kirill Vyacheslavovich,
Korshikov Kirill Andreevich
Participated
Самара, вперед Самара, вперед 10745 Panova Vera Alekseevna,
Pliguzov Sergey Alekseevich,
Hlopkov Arseniy Stepanovich
Participated
WRC WRC 10781 Robokub Краснодарский край, г. Краснодар Sarzhan Sergey Sergeevich,
Bragin Bogdan Olegovich,
Guro Aleksey Nikolaevich
Participated
Rally_28 Rally_28 10820 MOAU LInTeh no28 g. Kirova Кировская обл., г. Киров Miklin Aleksey Aleksandrovich,
Romanov Vyacheslav Sergeevich,
Bushuev Platon Alekseevich,
Grigoriy Saakyan
Participated
Дрон Дрон 10829 MAOU "Licey no176" Новосибирская обл., г. Новосибирск Chigryay Andrey Vasilevich,
Plastun Vladimir Vitalevich,
Ishutin Dmitriy Andreevich
Participated
Кадеты на танке Кадеты на танке 10840 FGKOU "Sankt-Peterburgskiy kadetskiy voennyy korpus MO RF" г. Санкт-Петербург Bityunikov Vitaliy Dmitrievich,
Kozlov Andrey Vladimirovich,
Blinov Nikolay,
Chehuta Kirill
Participated
Дудутка Дудутка 10855 Sankt-Peterburgskiy gorodskoy Dvorec tvorchestva yunyh г. Санкт-Петербург Litusova Lyubov Yurevna,
Vasilenko Vladimir
Participated
Круглый треугольник Круглый треугольник 10909 GBOU licey no273 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Nikolaevich,
Vasilev Ivan Vladimirovich,
Stennikov Dmitriy Viktorovich
Participated



EPS-1046 : Финал

Foto Robots ID Organization Team (participants) Status
ДШБ ДШБ 10557 GBU DO "Molodezhnyy Tvorcheskiy Forum kitezh Plyus" г. Санкт-Петербург Titova Natalya Viktorovna,
Mihaylov Viktor Sergeevich,
Anuhin Vladimir Kirillovich
Participated
Боец Боец 10628 MBOU "Gimnaziya no53" Пензенская обл., г. Пенза Alenin Mihail Pavlovich,
Alenin Artem Mihaylovich,
Vilkin Timofey Vladislavovich
Participated
RUSH RUSH 10652 FGBOU VPO "Kubanskiy gosudarstvennyy universitet" Краснодарский край, г. Краснодар Puzanovskiy Kirill Vyacheslavovich,
Korshikov Kirill Andreevich
Participated
Самара, вперед Самара, вперед 10745 Panova Vera Alekseevna,
Pliguzov Sergey Alekseevich,
Hlopkov Arseniy Stepanovich
Participated
WRC WRC 10781 Robokub Краснодарский край, г. Краснодар Sarzhan Sergey Sergeevich,
Bragin Bogdan Olegovich,
Guro Aleksey Nikolaevich
Participated
Pathfinder Pathfinder 10803 MBOU SOSh no27 Респ Удмуртская, г. Ижевск Shirobokov Aleksandr Valentinovich,
Deev Dmitriy Vadimovich,
Karelin Timofey Sergeevich
Participated
Дрон Дрон 10829 MAOU "Licey no176" Новосибирская обл., г. Новосибирск Chigryay Andrey Vasilevich,
Plastun Vladimir Vitalevich,
Ishutin Dmitriy Andreevich
Participated
Кадеты на танке Кадеты на танке 10840 FGKOU "Sankt-Peterburgskiy kadetskiy voennyy korpus MO RF" г. Санкт-Петербург Bityunikov Vitaliy Dmitrievich,
Kozlov Andrey Vladimirovich,
Blinov Nikolay,
Chehuta Kirill
Participated
Дудутка Дудутка 10855 Sankt-Peterburgskiy gorodskoy Dvorec tvorchestva yunyh г. Санкт-Петербург Litusova Lyubov Yurevna,
Vasilenko Vladimir
Participated
Касатка Касатка 10858 Sankt-Peterburgskiy gorodskoy Dvorec tvorchestva yunyh г. Санкт-Петербург Litusova Lyubov Yurevna,
Litusov Nikita
Participated
Круглый треугольник Круглый треугольник 10909 GBOU licey no273 г. Санкт-Петербург Filippov Sergey Nikolaevich,
Vasilev Ivan Vladimirovich,
Stennikov Dmitriy Viktorovich
Participated